Nowe rozwiązania

Magazyn

magazynowanie Chełm

Oferujemy naszym klientom profesjonalną usługę magazynowania z zachowaniem standardów BHP, wymogów branży oraz właściwości towarów. Dzięki wdrożeniu systemu zarządzania magazynem (WMS), zapewniamy sprawne przepływy towarów i informacji oraz terminową dystrybucję. Nasze magazyny zlokalizowane są w Chełmie, nieopodal przejścia granicznego w Dorohusku, dlatego jest to przede wszystkim usługa magazynowania dla towarów na Ukrainę. Współpracujemy z firmami z Polski, Ukrainy i innych krajów zainteresowanych transportem dóbr w tym kierunku, gwarantując pełen profesjonalizm obsługi i korzystne ceny. Oferowana przez nas usługa magazynowania dla kontrahenta ukraińskiego i nie tylko obejmuje zarówno krótko- jak i długoterminowe składowanie. Dodatkowym atutem naszej oferty są korzystne ceny.

MAGAZYNOWANIE:

1500 m² SKŁADU CELNEGO

2400 m² MAGAZYNÓW CELNYCH I SPEDYCYJNYCH

usługa magazynowania dla towarów na Ukrainę

Usługa magazynowania dla towarów na Ukrainę – Chełm, Dorohusk

Nasze zaplecze obejmuje 1500 m² składu celnego i 2400 m² magazynów celnych i spedycyjnych, dysponujemy więc przestrzenią, która spełni wymagania niemal każdego kontrahenta. Powierzchnie magazynowe spełniają najwyższe wymogi jakościowe. Wykwalifikowany personel oraz nowoczesne systemy zarządzania to gwarancja sprawnej i precyzyjnej obsługi na każdym etapie współpracy. Usługa magazynowania dla towarów na Ukrainę realizowana przez naszą firmę obejmuje pełen zakres obsługi, a własna agencja celna pozwala usprawnić proces importu i eksportu towarów.

Realizujemy nie tylko usługi związane ze składowaniem towaru, ale też zajmujemy się jego przeładunkiem, rozładunkiem i załadunkiem, paletyzacją, kontrolą ilościową i jakościową. Dla każdego etapu przygotowujemy skrupulatną dokumentację, tak aby każdy współpracujący z nami kontrahent mógł mieć pewność co do stanu i bezpieczeństwa dóbr. Mamy możliwość przechowywania różnego typu ładunków, zgodnie z potrzebami klienta. Zajmujemy się ponadto organizację importu i jesteśmy w stanie zorganizować dystrybucję towarów – zarówno na terenie Ukrainy, jak i Unii Europejskiej.

Usługa magazynowania – dla kontrahenta ukraińskiego, polskiego i nie tylko

Nasze usługi magazynowania są skierowane do klientów z całej Europy. Korzystna lokalizacja magazynu w Chełmie, na międzynarodowym szlaku komunikacyjnym łączącym Ukrainę z Europą Zachodnią sprawia, że nasza oferta jest korzystna zarówno dla kontrahenta ukraińskiego, jak i firm polskich, niemieckich, francuskich itd. Pełen profesjonalizm SUCCESS Logistics Group to gwarancja efektywnej współpracy, a przystępne ceny usług magazynowania to szansa na większy zysk dla Państwa firmy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – SUCCESS Logistics Group to partner biznesowy, któremu warto zaufać.