Nowe rozwiązania

Organizacja importu

organizacja importu

Organizacja importu

Ogromne doświadczenie w zakresie wykonywania usług logistycznych pozwala nam na stałe ulepszanie i poszerzanie oferty. Naszym klientom proponujemy m.in. kompleksową organizację importu towarów z różnych rynków, w tym z największego rynku – chińskiego. Własna baza pozwalająca świadczyć usługi magazynowania, zaplecze techniczne i doskonale przygotowana kadra to czynniki, które sprawiają, że współpraca z nami jest owocna i opłacalna.

Obecnie import, szczególnie z rynków wschodnich, to szansa dla przedsiębiorców na pozostanie konkurencyjnymi na rynku. Koordynowana przez SUCCESS Logistics Group kompleksowa organizacja importu to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa transakcji, a także sposób na uzyskanie korzystnych cen i szybkiej realizacji zamówień. Dzięki naszej elastyczności oraz wiedzy, jesteśmy w stanie dostosować zakres i rodzaj usług do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Kompleksowa organizacja importu

Organizacja importu to zarówno transport – który możemy zrealizować drogą lądową (drogową, kolejową), lotniczą lub morską – jak i szereg innych czynności. Wybierając nasze usługi, mogą być Państwo pewni, że wszystkie procedury zostaną przeprowadzone sprawnie i fachowo. Dzięki własnemu zapleczu w postaci powierzchni magazynowych i agencji celnej możemy zagwarantować w pełni kompleksową obsługę. Jesteśmy również w stanie zorganizować sprawną dystrybucję towarów na terenie Europy.

Import z rynków dalekowschodnich, Ukrainy i nie tylko

Proponujemy organizację importu z rynków dalekowschodnich – Chin, Tajlandii, Wietnamu, Tajwanu, Malezji, Japonii itd. Położenie naszej bazy w pobliżu przejścia granicznego w Dorohusku stwarza też doskonałe warunki do organizacji importu oraz eksportu z Ukrainy. Obsługujemy również wiele innych rynków z całego świata – prosimy o kontakt, jeżeli są Państwo zainteresowani tego typu usługami. Zajmujemy się różnego typu ładunkami – dysponujemy odpowiednim sprzętem i zapleczem, by poradzić sobie z niemal każdym towarem.

Jesteśmy godnym zaufania, rzetelnym partnerem biznesowym. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, świadcząc najwyższej klasy usługi dla przedsiębiorców. Jeśli zależy Państwu na sprawnej, kompleksowo obsłużonej organizacji importu, zachęcamy do skorzystania z usług SUCCESS Logistics Group.