Doświadczenie
połączone z pasją

MENU
pn.-sb.7:00-19:30
nd. dyżur telefoniczny

+48 82 820 00 05

pn.-sb.7:00-19:30
nd. dyżur telefoniczny

skype: liliana.dohojda

Agencja celna

agencja celna Chełm

Zajmujemy się świadczeniem szeroko pojętych usług logistycznych, wykorzystując skumulowane doświadczenie i zasoby dwóch tworzących grupę spółek – Sukces Sp. z o.o. oraz Assa Sp. z o.o. Razem tworzymy nowoczesne i nastawione na rozwój przedsiębiorstwo, które dąży do zapewniania swoim klientom najwyższej jakości obsługi.

Do najważniejszych aspektów naszej działalności należy agencja celna oraz magazynowanie. Prowadzimy skład celny oraz magazyny krótko- i długoterminowego składowania, zajmujemy się organizacją transportu i spedycją w zakresie importu, eksportu i dystrybucji różnego rodzaju towarów. Nasze bogate doświadczenie wykorzystujemy też, świadcząc usługi doradcze dotyczące wyżej wymienionych dziedzin.

import z Ukrainy

 

Import z Chin na Ukrainę – centrum przeładunkowe i skład celny w Chełmie

Obsługujemy rynek polski i europejski. Lokalizacja magazynów i składu celnego w Chełmie, w pobliżu przejścia granicznego Dorohusk – Jagodzin sprawia, że znajdujemy się przy szlaku transportowym łączącym Ukrainę z Unią Europejską, tworząc naturalny węzeł przeładunkowo-dystrybucyjny. Z powodzeniem organizujemy import z Chin na Ukrainę. Mamy bardzo duże doświadczenie we współpracy z ukraińskimi kontrahentami. Porozumiewamy się po polsku, po angielsku, po rosyjsku, po ukraińsku i po niemiecku, dzięki czemu swobodnie możemy zarządzać procesami spedycyjnymi i komunikować się z dostawcami w różnych zakątkach świata.

Agencja celna i skład celny – wysokiej jakości usługi dla przedsiębiorców

Prowadzona przez SUCCESS Logistics Group agencja celna to pośrednik wspierający przedsiębiorców w procesie importu i eksportu towarów. Gwarantujemy niezwykle sprawną i kompetentną obsługę oraz pełne wsparcie w zakresie należnych ceł i podatków. Dodatkowo prowadzimy skład celny, który umożliwia legalne i bezpieczne magazynowanie znajdujących się w obrocie międzynarodowym ładunków. Nasze agencje celne oraz składy celne dysponują wysokiej klasy, nowoczesnym zapleczem technicznym, a także wysoko wykwalifikowaną kadrą, co stanowi gwarancję sprawnej i profesjonalnej obsługi każdego klienta. Naszym priorytetem jest zapewnianie kompleksowych usług oraz zachowanie terminowości, rzetelności i bezbłędnej komunikacji na każdym etapie współpracy.

Organizacja importu, eksportu, magazynowanie, dystrybucja

Dbamy o to, by nieustannie się rozwijać i oferować usługi precyzyjnie dopasowane do potrzeb naszych klientów. Dlatego proponujemy nie tylko usługi spedycyjne i celne, ale też kompleksową organizację importu różnego rodzaju towarów. Prowadzimy w imieniu naszych kontrahentów import z Ukrainy, rynków dalekowschodnich i innych rejonów świata. Zajmujemy się każdym etapem związanym z procesem importowym, począwszy od rozpoznania potrzeb klienta i wyboru odpowiednich dostawców, aż po końcową dystrybucję. Połączone doświadczenie tworzących SUCCESS Logistics Group spółek oraz bogate zasoby – własna agencja celna, skład celny i przestrzenie magazynowe, a także dostęp do rozbudowanej bazy transportowej i szerokie kontakty z dostawcami – sprawiają, że możemy oferować usługi na najwyższym poziomie.

Uzupełnienie naszej oferty stanowią krótko- i długoterminowe usługi magazynowania oraz sprawna, profesjonalna dystrybucja. Dysponujemy nowoczesnymi przestrzeniami magazynowymi wraz z pełną obsługą. Mamy również ogromne doświadczenie w logistyce i spedycji. Od niedawna obsługujemy także eksport z Ukrainy, głownie zajmujemy się eksportem miodu z Ukrainy. Dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów, wykazując dużą elastyczność w zakresie oferowanych usług. Jesteśmy rzetelnym i uczciwym partnerem biznesowym. Serdecznie zapraszamy do współpracy!