Nowe rozwiązania

O firmie

Assa Sp. z o.o. z powodzeniem działa od 2012 r.  Powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w zakresie międzynarodowego obrotu towarowego.

Od momentu powstania firmy podstawą działalności są usługi celne, które są stale rozwijane. Niewątpliwie dużym krokiem w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy w relacjach biznesowych było otrzymanie w 2016 roku statusu AEO ( ang. Authorised Economic Operator – Upoważniony Podmiot Gospodarczy). Dzięki niemu nasi klienci mogą korzystać z szeregu ułatwień, co zwiększyło szybkość oraz efektywność przepływu towarów.

Od 2017 roku specjalizujemy się w przeładunkach, magazynowaniu oraz dystrybucji miodu w beczkach. Nasz magazyn został wpisany do rejestru podmiotów nadzorowanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 15 grudnia 2016 r. Miód przechowujemy w procedurze tranzytu – T1 lub w procedurze dopuszczenia do obrotu – IM.

W 2018 roku planujemy budowę nowoczesnego centrum logistycznego wysokiego składowania klasy A o powierzchni 5000 m², wyposażonego w nowoczesny sprzęt i technologie.

Naszą działalność opieramy na solidnych podstawach i rzetelnych relacjach z naszymi klientami.  Jesteśmy dla nich prawdziwym partnerem w biznesie.